سخنی با دوستان و هموطنان گرامی

مشاوره تخصصی پیرامون امور بیمه تامین اجتماعی و قانون کار (روابط کار) ، پیگیری مطالبات و طرح دعاوی در اداره های کار و امور اجتماعی و کمیسیونهای سازمان تامین اجتماعی و در صورت لزوم در دیوان عدالت اداری با همکاری کارشناسان خبره و مجرب و کارآمد به ‌ویژه صاحبنظران  سازمان تأمین اجتماعی

کارفرمایان، بیمه‌شدگان، بازنشستگان و از کار افتادگان و بازماندگان مستمری بگیر سازمان تأمین اجتماعی

این وبلاگ و سایت با هدف ، اطلاع‌رسانی به مخاطبین (کارفرمایان، بیمه‌شدگان، مستمری‌بگیران و بیمه نشدگان) و ارائه پیشنهادات و خدمات ارزنده به کلیه همشهریان و هموطنان گرامی دردسترس میباشد.

قابل تامل است: کارفرما و کارگزار که سازمان تأمین اجتماعی است، احساس مغبونیت در پرداخت حق بیمه نکند، حق و حقوق بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران تضییع نشود،‌ بیمه‌نشدگان نیز از این حقوق اجتماعی که حقی است همگانی (طبق اصل 29 قانون اساسی: "برخورداری از تأمین اجتماعی از نظر بازنشستگی، بیکاری، پیری، ازکارافتادگی، بی‌سرپرستی، درراه‏ماندگی، حوادث و سوانح، نیاز به خدمات بهداشتی‌درمانی و مراقبتهای پزشکی به صورت بیمه و غیره، حقی است همگانی. دولت موظف است طبق قوانین از محل درآمدهای عمومی و درآمدهای حاصل از مشارکت مردم، خدمات و حمایتهای مالی فوق را برای یک یک افراد کشور تأمین کند.") بهره‌مند شوند.

امید است با ارایه خدمات مشاوره ای و اجرایی ، به نحو احسن اجراء و اعمال کردد. چرا که بسیاری از راه حل ها بعد از شناخت و آگاهی نواقص و نارسائی ها بدست می آید و این مهم در سایه دقت و هوشیار افراد مطلع و خبره و پافشاری و پیگیری مستمر ودر چار چوب قانون به منصه ظهور می آید . پس دوستان بزرگوار، همواره توجه به مسائل کوچک و جزئی را دست‌کم نگیرید، چون راه موفقیت تمامی برهه های زمانی پیش روی بشریت از آن عبور می‌کند و یافتن مسأله نصف حل مساله است .

/ 0 نظر / 38 بازدید